O firmie Hammer

Filozofia marki Hammer

HAMMER - stabilność, funkcjonalność i niezawodność z Austrii

Od 1997 pod marką Hammer produkowane są wysokiej jakości, a mimo to niedrogie obrabiarki do drewna dla rzemiosła. Specjalnie dla tej grupy klientów koncypowane modele produkowane są w wariantach z wyposażeniem basic, winner oraz perform, aby zaoferować w zależności od wymagań, również cenowo dopasowane rozwiązania. Niezależnie czy stolarz-hobbysta czy też wymagający stolarz-rzemieślnik, przy marce Hammer każdy znajdzie niezawodną obrabiarkę dla precyzyjnej obróbki drewna.

Portret marki Hammer

Na targach jesiennych w Innsbrucku w 1997 roku zaprezentowana została po raz pierwszy obrabiarka do drewna marki Hammer. Dopracowane detale techniczne oraz wyjatkowe w tej klasie obrabiarek rozwiązania pozwalają dzięki pierwszorzędnej jakości, a mimo to przystępnej cenie, konkurować z tanimi produktami z Dalekiego Wschodu.

Obecnie z 20 modelami, produkowanymi w Austrii strugarkami, pilarkami formatowymi, frezarkami wiertarkami, pilarko-frezarkami oraz 5 razy kombinowanymi obrabiarkami, jak również licznymi opcjami wyposażenia, od dawna, w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnej obróbki drewna, intensywnie rozbudowywano paletę modeli.

Dlaczego Hammer?

Z obrabiarką Hammera otrzymacie Państwo bogaty pakiet wyjątkowych opcji oraz bezkonkurencyjnej obsługi.

 • Kompetentne doradztwo:
  Fachowe doradztwo oraz obsługa od pierwszej chwili!
 • Jakość wykonania:
  Najnowocześniejsze technologie wytwarzania oraz surowe standardy przy produkcji gwarantują najlepszą, jakość w budowie obrabiarek.
 • Top serwis:
  Profesjonalna pomoc na telefon pracowników serwisu oraz technicy pracujący w terenie, w pobliżu Państwa zapewnią ciągłość pracy Państwa obrabiarki Hammer.
 • Jakość bez ryzyka:
  Zapewniony przez wiele lat dostęp do oryginalnych części zamiennych, w niewygórowanej cenie gwarantuje utrzymanie wartości obrabiarki.
 • Łatwo, szybko oraz z gwarancją najlepszych cen w sklepie internetowym:
  Przez 24 godziny - 7 dni w tygodniu, zawsze aktualne.
 • Magazyn & Logistyka - dostępność od ręki:
  Dzięki szybkiej dostępności oraz sprawnemu zaopatrzeniu w części zamienne, Państwa produktywność jest zapewniona.